Nyheder

KONTAKT

Vi henviser gerne til nærmeste forhandler af vore produkter.
Kontakt personalet pr. telefon eller via en af de nedenstående e-mail-adresser.

Mis. Label / Midget Entertainment
Jellingvej 5
9230 Svenstrup J.

Tlf.: 9838 0404


CVR: 14364641


René Sørensen
Adm. direktør
rene@mislabel.dk

Kim Bjerring
Produkt & indkøbsansvarlig
kim@mislabel.dk

Joan Nord
Bogholder
joan@mislabel.dk

Michael Jacobi
Art Director
michael@mislabel.dk

Søren Tølbøl
Key Account Manager
soren@mislabel.dk

Louise Mortensen
Kontorassistent
louise@mislabel.dk

Jacob Frejlev
Lageransvarlig
jacob@mislabel.dk

Jens Knøss
Lagerarbejder
jens@mislabel.dk